• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02188530874
  • جهت تماس با مراکز فروش لطفا نام استان خود را به پیش شماره 10005456 پیامک کنید

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

دستگاه ردیاب خودرو DNO جز دستگاه هایی است که باعث بهره وری و افزایش کسب و کار در هر شرکتی می شود. مدیران هر شرکت دارای شغلی هستند که تمام تمرکز آنها در شرکت بهره وری بیشتر و افزایش کسب و کار شرکت می باشد یعنی تنها هدف مورد نظر مدیران شرکت سود بیشتر،صرفه جویی کمتر و راضی نگه داشتن مشتریان می باشد.

در اینجا می خواهی شما را با سه راه برای افزایش بهره وری توسط ردیاب خودرو DNO  را آشنا کنیم و مزایای استفاده از ردیاب خودرو DNO برای هر شرکتی را برای شما توضیح دهیم.

 bahreh vari dno

همانطور که گفتیم یکی از هدف های افزایش بهره وری و کسب و کار هر شرکت نظارت بربهره وری آن شرکت است که رضایت مشتریان می تواند نقش بسزایی در افزایش بهره وری شرکت داشته باشد اما سوال اینجاست که چگونه ردیاب خودرو DNO  می تواند باعث راضی نگه داشتن مشتریان،صرفه جویی در سوخت،نظارت بر عملکرد رانندگان و مراقبت از ماشین های هر شرکت شود. در اینجا سه راه برای افزایش بهره وری توسط ردیاب خودرو DNO  را بررسی می کنیم.

 -1مسیریابی :

یکی از بهترین ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو DNO که می تواند به کمک هرشرکت بخصوص شرکت های خدماتی چون تعمیر برق،آب،گاز،لوله کشی و حتی شرکت های توزیع کالا بیاید مسیریابی است .

با نصب دستگاه ردیاب خودرو DNO روی هر ماشین می توانید توسط نقشه جی پی اس بهترین مسیر را انتخاب کنید مسیرهایی که به دور از ترافیک ،خرابی جاده  باشد و همین امر باعث می شود هم ماشین ها زودتر به محل مورد نظر برسند و هم اینکه در مصرف سوخت صرفه جویی شود.

 -2 اعزام زنده و به موقع:

شما اگر دارای شرکت های خدماتی یا توزیع کالا هستید و باید حتما کار مشتریان را راه بندازید و مشاهده می کنید که وضعیت آب و هوایی خوب نیست،ترافیک جاده وجود دارد می توانید با نصب دستگاه ردیاب خودرو DNO روی ماشین ها از محل دقیق هر خودرو مطلع شوید و چنانچه به صرفه نیست که یک ماشین جدید به محل مورد نظر اعزام کنید با توجه به نقشه دستگاه ردیاب DNO نزدیک ترین ماشین به محل مورد نظر را پیدا کنید و آن ماشین را به محل اعزام کنید همین کار هم باعث رضایت مشتریان از نحوه سرویس دهی شما می شود و هم باعث صرفه جویی در سوخت می شود و علاوه بر اینها باعث افزایش سود دهی و کسب و کار شرکت می شود.

 -3صرفه جویی در هزینه:

علاوه بر مسیریابی و اعزام به موقع نصب دستگاه ردیاب خودرو DNO  باعث می شود که از وضعیت ماشین و رانندگان شرکت باخبر شوید در جایی که ماشین نیاز به تعمیر دارد سیستم هشدار دستگاه به شما پیام دهد که ماشین نیاز به تعمیر دارد تا بتوانید به موقع و سریع ماشین را تعمیر کنید و مانع از خرابی ماشین و گذاشتن هزینه هنگفت روی دست تان شوید.

داشتن گزارشات دیده شده از ردیاب خودرو DNO  باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت و سود دهی و افزایش کسب و کار شرکت می شود.

صاحبان شرکت ها همگی به دنبال سود دهی و افزایش کسب و کار و صرفه جویی در هزینه ،سوخت و برقراری امنیت رانندگان و خود ماشین های شرکت هستند و از این جهت ردیاب خودرو DNO می تواند تمام خواسته های هر شرکتی را فراهم کند.

ردیاب DNO فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان

تلفن واحد فروش : 021-88530874

تماس با ما

تهران - سهروردی شمال - خیابان عربعلی - کوچه هفتم - پلاک 7 - ساختمان پارک علم و فناوری - طبقه سوم – کد پستی: 1533883936 
تلفن: 02188530874
موبایل: 09128188311 
فاکس: 02142693340 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction