• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02188530874
  • جهت تماس با مراکز فروش لطفا نام استان خود را به پیش شماره 10005456 پیامک کنید

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

 

شرکتهای بزرگ که دنبال فراهم آوردن امنیت کارکنان و ماشین های شرکت خود هستند معمولا حاضرند که مبلغی پول صرف خرید دستگاهی کنند که بتواند امنیت شرکت را فراهم کند.در شرکت هایی که کار آنها توزیع کالا،ماشین آلات،لوازم خانگی،لوازم کامپیوتر و... می باشد در صدد این هستند که بتوانند کارکنان شرکت را ردیابی کنند و همچنین با ردیابی کردن ماشین های شرکت از سالم بودن کالاها مطلع باشند و بتوانند کالاها را به موقع و سالم تحویل مشتریان دهند.در این مقاله ما ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو DNOرا برای شما توضیح می دهیم که شما می توانید با خرید دستگاه برقراری امنیت با ردیاب خودروDNO  را فراهم کنید.

ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو DNO و برقراری امنیت با ردیاب خودرو DNO

 -1کنترل نقشه:

از ویژگی های بارز دستگاه ردیاب خودروDNO  وجود نقشه جی پی اس در آن می باشد که شما می توانید با استفاده از این قابلیت دستگاه اعضای تیم شرکت را ردیابی کنید و همچنین با استفاده  از نقشه جی پی اس دستگاه تمام مسیرهایی را که ماشین ها می پیمایند.علاوه بر اینکه شما میتوانید متوجه شوید که افراد شما کجا هستند با نصب دستگاه ردیاب خودرو DNO می توانید موقعیت دقیق ماشین های شرکت را مشاهده کنید و در صورتی که ماشین از محدوده و مسیر تعیین شده خارج شود سریعا آژیر برای شما به صدا در میاید و شما می توانید علت خارج شدن ماشین از محوطه را با برقراری تماس با راننده جویا شوید.

 -2مدیریت وسایل:

اگر شرکت شما شرکت توزیع کالا می باشد مسلما اینکه بدانید وسایل در زمان تعیین شده به دست مشتری می رسد برای شرکت شما حائز اهمیت می باشد شما با خرید دستگاه ردیاب خودرو DNO و نصب دستگاه می توانید از زمان شروع حرکت و توقف ماشین ها مطلع شوید و در صورتی که ماشین به مقصد برسد سریعا پیامکی برای شما مبنی بر رسیدن کالا به دست مشتری فرستاده می شود.

 -3اعزام به موقع:

شرکت های خدماتی وشرکت های دیگر خیلی برای آنها حائز اهمیت است که به موقع کارکنان خود را به محل کار اعزام کنند.مسلما راضی نگه داشتن مشتریان تنها با اعزام به موقع کارکنان و افراد شرکت صورت می گیرد شما کافیست که دستگاه ردیاب خودرو DNO را روی ماشین های شرکت نصب کنید تا بتوانید از اعزام به موقع کارکنان مطلع شوید زیرا زمانی که شما کارکنان خود را با ماشین شرکت می فرستید می توانید از زمان دقیق رسیدن کارکنان و کارگران شرکت مطلع شوید و ارائه خدمات را به درستی برای مشتریان خود انجام دهید.

 -4هشدار:

زمانی که شما دستگاه ردیاب خودرو DNO را نصب میکنید شما می توانید از قابلیت های هشدار دستگاه مطلع شوید با وارد کردن تنظمیات دستگاه زمانی که خودرو از مسیر تعیین شده خارج شود سریعا هشداری برای شما که صاحب شرکت هستید و همچنین هشداری برای راننده ماشین فرستاده می شود.انواع هشدارهای دستگاه را می توانید فعال کنید کافیست که با نصاب دستگاه هماهنگ کنید تا از تمامی قابلیتهای  دستگاه ردیاب خودرو DNO بهره مند شوید.

 -5گزارشات:

دستگاه ردیاب خودرو DNO گزارشات کاملی از ماشین به شما ارائه می دهد که شامل:

زمان توقف و حرکت ماشین

مسیرهای طی شده توسط خودرو

میزان مصرف سوخت ماشین

علاوه بر گزارشات بالا شما می توانید با وارد کردن تنظیمات یک سری گزارشات ویژه هم از دستگاه ردیاب خودرو DNO چون: تحویل دستگاه به مشتری،میزان وارد کردن سوخت به ماشین و... مطلع شوید.

با توجه به مزایای دستگاه ردیاب خودرو DNO اگرمی خواهید که امنیت شرکت خود را بالا ببرید می توانید با نصب دستگاه ردیاب خودرو DNO افراد وماشین خود را ردیابی کنید.

شرکت پیشگام صنعت آرشید فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان

تلفن واحد فروش : 021-88530874

تماس با ما

تهران - سهروردی شمال - خیابان عربعلی - کوچه هفتم - پلاک 7 - ساختمان پارک علم و فناوری - طبقه سوم – کد پستی: 1533883936 
تلفن: 02188530874
موبایل: 09128188311 
فاکس: 02142693340 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction