• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02188530874
  • جهت تماس با مراکز فروش لطفا نام استان خود را به پیش شماره 10005456 پیامک کنید

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

روش های کاهش هزینه سوخت به کمک ردیاب خودرو DNO

متاسفانه مصرف سوخت در کشور ما بسیار بیشتر از سایر کشور ها می باشد. این موضوع علاوه بر تحمیل هزینه های اضافه برای خود شخص و یا شرکت های تجاری، باعث هدر رفتن سرمایه های ملی کشور نیز می شود. کاهش هزینه های ناشی از مصرف سوخت در بلند مدت منافع زیادی را به خصوص برای شرکت های تجاری به همراه دارد. یکی از راه های اساسی کاهش هزینه های مربوط به مصرف سوخت، استفاده از دستگاه ردیابDNO  می باشد. دستگاه ردیاب DNOدر میان شرکت های تجاری بسیار محبوب شده است و از جایگاه بالایی بخصوص برای صاحبان شرکت های تجاری برخوردار است. دستگاه ردیابDNO  استفاده از تکنولوژی را برای وسیله های نقلیه آسان تر می کند و مزایای بسیاری نیز دارد. مزیتی که در اینجا می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم، کاهش مصرف سوخت می باشد. تعدادی از روش های کاهش هزینه سوخت به کمک ردیاب خودرو DNOرا در زیر توضیح خواهیم داد.

تمرین برای به دست آوردن عادت های خوب رانندگی

عادت های بد رانندگی مانند سرعت بالا و شتاب ناگهانی وسیله نقلیه علاوه بر اینکه خطرناک می باشند ، باعث افزایش مصرف سوخت نیز می گردند. با استفاده از دستگاه ردیابDNO  می توان راجع به رفتار ها و عادت های رانندگی رانندگاه اطلاعاتی را به دست آورد و رانندگانی را که عادت های رانندگی بدی را دارند شناسایی کرد. شما می توانید با اصتفاده از این موضوع، به رانندگان بد هشدار داده یا آن ها را جایگزین کنید.هم چنین می توانید رانندگان خود را تمرین داده و به داشتن رفتار های رانندگی خوب تشویق کنید. این موضوع می تواند کمک بسیاری را چه برای خانواده ها و چه برای شرکت های بزرگ تجاری به همراه داشته باشد.علاوه بر کاهش مصرف سوخت و هزینه های ناشی از آن می تواند به کاهش تصادف ها نیز کمک شایانی بکند.

کم کردن زمان ساکن ماندن وسیله نقلیه

کاهش زمان بی حرکت ماندن خودرو یا بیکار ماندن موتور بسیار موثر است و می تواند سوخت زیادی را ذخیره کند.علاوه بر آن عمر وسیله و نقلیه را هم افزایش داده و از انتشار گاز های گلخانه ای نیز جلوگیری می کند.با استفاده از دستگاه ردیاب DNOصاحبان و ناظران آن می توانند وسیله نقلیه را نظارت کنند، گزارش ها را دریافت کنند و در صورتی که موتور خودرو هنگامی که وسیله نقلیه در حال حرکت هست خاموش شود، از آن اطلاع یابند. بساری از شرکت ها از اثر های مضر بی حرکت ماندن خودرو آگاهند و تلاش می کنند تا به گونه آن را کاهش داده و از آن جلوگیری کنند. با استفاده از دستگاه ردیاب DNO شما می توانید در صورت وقوع این اتفاق از آن اطلاع یافته و هنگامی که رانندگان بدانند شما آن ها را نظارت می کنید، تلاش می کنند تا این اتفاق را به حداقل کاهش دهند و به این ترتیب سوخت زیادی را می توانید در دراز مدت ذخیره کنید و باعث کاهش زیادی در هزینه های سوختی شرکت بشوید. همینطور ساکن ماندن خودرو گاز های گلخانه ای زیادی را تولید می کند باری مثال شهر یزرگی مانند نیویورک، قوانین خود را در مورد بی حرکت ماندن خودرو زمانی که موتور روشن است را وضع کرده است. بهتر است با استفاده از سیستم ردیاب DNO هم برای شرکت های بزرگ و هم شرکت های کوچک، هزینه های مربوط به سوخت مصرفی را کاهش داد، به دوام موتور وسیله نقلیه کمک کرد، و از انتشار گاز های گلخانه ای جلوگیری کرد.

 benzin 1

 کم کردن زمان ساکن ماندن وسیله نقلیه

بررسی سرعت خودرو

هر روزه سازمان هایی با اندازه های مختلف، کامیون های حمل و نقل، وسایل نقلیه خدماتی، وانت ها، خودرو های سواری و کامیون های بزرگ را به خیابان ها و جاده ها اعزام می کنند. رانندگان می روند که به کار خود بپردازند و ممکن است که با سرعت غیر مجاز رانندگی کنند. این موضوع دارای دو عارضه ی منفی می باشد، اول که خطرناک و حادثه ساز بودن سرعت بالا و غیر مجاز که در صورت وقوع تصادف ضرر های بسیار زیادی را برای شرکت به همراه دارد و دوم مصرف سوخت بیشتر وسیله نقلیه که باعث هزینه های بیشتری در مورد سوخت مصرفی برای شرکت های تجاری می گردد. حال دستگاه ردیاب DNO می تواند در صورت عبور رانندگان از سرعت تعیین شده، برای صاحبان و ناظران هشداری را ارسال کند و آن ها را مطلع کند. رانندگان هم وقتی اطلاع داشته باشند در صورت عبور سرعت وسیله نقلیه از حد تعیین شده صاحبان آن ها اطلاع می یابند تمام سعی خود را می کنند که این اتفاق پیش نیاید. آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده بر این باور است که سرعت بالا می تواند مصرف سوخت وسیله ی نقلیه را تا ۲۰% افزایش داده، حال اگر یک شرکت با تعدادی وسیله ی نقلیه داشته باشید و بتوانید از مصرف سوخت آن ها را مقداری کاهش دهید، در دراز مدت منافع زیادی نصیب شما می گردد و هم چنین به از دست رفتن سرمایه ی ملی کشور کمک کرده اید. دستگاه ردیاب DNO به شما در کاهش مصرف سوخت وسیله های نقلیه، کاهش تصادفات، بررسی راحت تر نقشه ها و ترافیک و بهبود عادت های رفتاری رانندگان کمک بزرگی می کند که این موضوع به شهرت شرکت شما هم کمک زیادی میکند.

 

بهینه سازی مسیریابی

یکی از بهترین روش های کاهش سوخت به کمک ردیاب خودرو DNO ، بهینه سازی مسیریابی می باشد. دستگاه ردیاب DNO می تواند به شما کمک کند که بهترین مسیر ها را برای عبور و مرور انتخاب کنید و برای آن ها برنامه ریزی کنید. این برنامه ریزی و مسیر یابی به شرکت ها در صرفه جوبی در مصرف سوخت و خدمات رسانی بهتر کمک بسیاری می کند. بهینه سازی مسیر ها به راننده کمک می کند که تا از مسیر های بهتر عبور کنند، از مسیر هایی که دارای ترافیک هستند عبور نکنند، زمان بیکاری موتور را به حداقل کاهش دهند و باعث کاهش مصرف سوخت شما نیز می گردند. با سیستم های ردیاب DNO شما می توانید بهترین مسیر را برای سفر هایی که دارای توقف های چند گانه هستند را انتخاب کنید. شما می توانید بهترین مسیر را برای رفت و آمد رانندگان انتخاب کنید و در صورت عبور راننده از مسیر های دیگر، از این اتفاق اطلاع یابید.

 

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ی وسایل

موتور ها و وسایل با نگهداری مناسب، کارایی بسیار بیشتری نسبت به وسایلی که از آن ها به درستی نگهداری نمی شوند دارند. دستگاه ردیاب DNO می تواند با گزارش های تعمیر و نگهداری وسیله های نقلیه و اطلاع رسانی های دیگر نقش بسزایی در نگهداری مناسب از موتور و وسایل وسیله های نقلیه ی ما داشته باشد.این گزارش ها می تواند بر اساس متغییر هایی مانند مسافت طی شده، زمان، مدت زمان و یا تاریخ مشخص برای ما ارسال گردند و یادآور زمان تعمیر یا تعویض وسایل برای ما باشند. تعمیرات معمولی مانند لاستیک مناسب، تعویض روغن، تعویض فیلتر ها و شمع ها می تواند باعث کاهش ۴ تا ۱۰ درصدی مصرف سوخت گردند. علاوه بر کاهش مصرف سوخت وسیله های نقلیه و کاهش هزینه های مربوط به آن، باعث دوام بیشتر وسیله های نقلیه وکارایی بهتر آن ها می گردد و این مورد باعث کاهش هزینه های مربوط به تعمیرات وسیله های نقلیه می گردد.

 

حفظ سوابق

دستگاه های ردیاب DNO می توانند مصرف سوخت شما را به صورت تقریبی در اختیار شما قرار دهد. به این گونه شما می توانید با یررسی این اطلاعات به کاهش آن نیز کمک کنید.

هم چنین شما با دریافت اطلاعات درباره رانندگان و تحلیل عادت های رفتاری آن ها، بهتر آن ها را کنترل کرده و رانندگان نیز با دانستن این موضوع که زیر نظر می باشند، رفتار های بهتری از خود نشان دهند.

شرکت پیشگام صنعت آرشید فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان می باشد.

تلفن واحد فروش : 021-88530874

تماس با ما

تهران - سهروردی شمال - خیابان عربعلی - کوچه هفتم - پلاک 7 - ساختمان پارک علم و فناوری - طبقه سوم – کد پستی: 1533883936 
تلفن: 02188530874
موبایل: 09128188311 
فاکس: 02142693340 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction