• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02188530874
  • جهت تماس با مراکز فروش لطفا نام استان خود را به پیش شماره 10005456 پیامک کنید

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

چهار مزیت استفاده از سیستم ردیاب DNO در خودروهای سازمانی

هرچه قدر تکنولوژی پیشرفت می کند سیستم ردیاب DNO مزیت های زیادی بخصوص برای سازمان ها به همراه دارد.امروزه می توان از دستگاه ردیاب DNO در خودرو های سازمانی استفاده کرد تا ادارات و سازمان ها از موقعیت دقیق ماشین ها به راحتی آگاه شوند.در این مقاله با دیگر مزایای بهره ردیاب DNO   آشنا می شویم:

 howfinal 800x300

فناوری ردیاب DNO خودرو، مزیت های زیادی در سیستم مدیریت ناوگان به همراه دارد؛ خودروهای اورژانس، شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی، شرکت های مسافربری و توریستی و تمام سازمان هایی که از وسایل نقلیه و خودروهای تشریفات استفاده می کنند، می توانند از مزیت های ردیاب DNO خودرو بهره مند شوند.

در سال های اخیر با ایجاد سیستم مدیریت ناوگان، نگرش و سیاست مدیران سازمان ها در مورد مدیریت مصرف سوخت خودروهای سازمان، دچار تغییر و تحول شده است. سیستم های حمل و نقل چه در مقیاس کوچک و چه در مقیاس های بزرگ، برای خرید سوخت هزینه می کنند. هرچه قدر سوخت مصرفی خودروها گران تر شود، مدیران سازمان ها به دنبال راه های مقرون به صرفه تر برای مدیریت هزینه مصرف سوخت در سازمان هستند. استفاده از فناوری ردیاب DNO خودرو در سیستم مدیریت ناوگان، بهترین راه برای مدیریت مصرف سوخت است. استفاده از ردیاب DNO ، به مدیریت هزینه ها و بهبود سرمایه قابل بازگشت کمک می کند.

فناوری ردیاب DNO خودرو، مزیت های زیادی در سیستم مدیریت ناوگان به همراه دارد؛ خودروهای اورژانس، شرکت اتوبوس رانی و تاکسی رانی، شرکت های مسافربری و توریستی و تمام سازمان هایی که از وسایل نقلیه و خودروهای تشریفات استفاده می کنند، می توانند از مزیت های ردیاب  DNO  بهره مند شوند.

با بررسی دقیق، می توان چهار مزیت کلی برای سیستم ردیابی خودروهای سازمانی در نظر گرفت:

کنترل بهتر رانندگان و خودروهای سازمان

سیستم ردیاب DNO خودرو، مدیران سازمان ها را قادر می سازد تا کارمندان و خودروهای سازمان را کنترل کنند. با استفاده از ردیاب خودرو DNO ، مدیران و سرپرست ها می توانند محل خودرو را در هر لحظه روی نقشه مشاهده کنند و در مواقع مورد نیاز در زمان کوتاهی، نزدیک ترین خودرو را به محل هایی که نیاز است بفرستند. این موضوع به افزایش کارایی رانندگان و ارائه خدمات بهتر به مشتری کمک می کند. برای سازمان هایی که خدمات اورژانس و اضطراری ارائه می کنند، مانند بیمارستان ها و آتش نشانی، استفاده از سیستم ردیاب خودرو DNO ضروری است.

سازمان دهی حمل و نقل

سیستم ردیاب خودرو DNO ، به سازماندهی و هماهنگی بهتر بخش های مختلف شرکت مانند بخش حمل و نقل و بخش ارتباط با مشتری کمک می کند. با این سیستم همچنین می توان برنامه کاری کارمندان، ساعات کاری و تقسیم مسئولیت ها بین رانندگان را با کارایی بالا مدیریت کرد.

کاهش هزینه های سوخت

استفاده از تکنولوژی پیشرفته ردیاب خودرو DNO ، هزینه مصرف سوخت خودروهای سازمان را کاهش می دهد. این کاهش از طریق مشاهده مسیرهای حرکت خودروها روی نقشه، انتخاب مقرون به صرفه ترین مسیر، کاهش مسافتی که هر خودرو طی می کند و همچنین کنترل سرعت خودروها ایجاد می شود. استفاده از سیستم ردیاب خودرو DNO ، از به کارگیری وسایل نقلیه سازمان برای اهداف شخصی توسط رانندگان پیش گیری می کند.

کنترل رانندگان

تنها راه برای کنترل عملکرد رانندگان در خارج از سازمان، استفاده از سیستم ردیاب DNO است. با استفاده از سیستم ردیاب خودرو DNO ، می توان سرعت خودرو را در طول مسیر مشاهده کرد. اگر رانندگان از وجود سیستم ردیاب DNO   آگاه باشند ، با سرعت بهینه رانندگی می کنند تا سوخت زیاد مصرف نشود.

.از آنجایی که زمان های توقف و استراحت رانندگان روی گوشی، تبلت یا لپ تاپ مدیر سازمان مشاهده می شود، رانندگان با بازدهی بیشتری کار می کنند.

در نهایت تنها کافی است با توجه به بودجه ی  خود یک ردیاب خودروی DNO شخصی مناسب انتخاب نمایید. از آنجایی که ممکن است از میان انواع مدل های موجود در بازار دچار سردرگمی شوید بهتر است با تیم فروش و پشتیبانی شرکت پیشگام صنعت آرشید یا هر یک از نمایندگان معتبر این شرکت در شهر خود تماس بگیرید . تلفن شبانه روزی 88530874-021در اختیار شماست .

شما می توانید با تماس با این شماره درخواست مشاوره کنید تا پشتیبان های ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را درانتخاب نوع ردیاب مورد نیازتان راهنمایی کنند .

تماس با ما

تهران - سهروردی شمال - خیابان عربعلی - کوچه هفتم - پلاک 7 - ساختمان پارک علم و فناوری - طبقه سوم – کد پستی: 1533883936 
تلفن: 02188530874
موبایل: 09128188311 
فاکس: 02142693340 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction