• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 01144432144
  • جهت پشتیبانی لطفا با شماره 01144432143 تماس بگیرید.

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

دستگاه های ردیاب DNO  برای متخصصان برق

دستگاه های ردیاب DNO   برای متخصصان  برق دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد ، که از جمله این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد . 

1)هنگامی  که برق مشتریان قطع شده باشد ، با استفاده از دستگاه ردیاب DNOاین امکان برایتان به وجود می آید تا بدانید که کدام یک از اتومبیل ها در نزدیکی محل قرار دارد و مناسب ترین شخص برای رفع کردن مشکل ایجاد شده ، چه کسی می باشد ، که می توانید در کمترین زمان ممکن فرد را اعزام نمایید .

2) هنگامی که کارکنان شرکت شما دیر سر کارشان حاضر می شوند ، با استفاده از دستگاه های ردیاب DNOاین امکان برایتان به وجود می آید تا بدانید که چه مشکلی برایشان پیش آمده است .

3) با استفاده از دستگاه های DNOاگر یکی ازاتومبیل ها به سرقت برود ، در سریع ترین زمان ممکن این امکان را دارید تا آن را بیابید . 

4) هنگامی که برق کار شرکت شما در حال نصب نمودن کنتور برق و یا انجام کاربرقی باشد، اگرکه لوازمی را احتیاج داشته باشد،  شما از طریق ردیاب DNO نزدیک ترین اتومبیل شرکت به وی را شناسایی می نمایید ، و توسط آن وسیله را به برق کار خود می رسانید ؛ هم چنین اگر که نیروی کار بیشتری را  نیاز داشته باشد ، می توانید در اسرع وقت نیرو ها را به آن محل اعزام نمایید .

5) از طریق استفاده از دستگاه های ردیاب DNO این امکان را دارید تا برق کار خود را زیر نظر بگیرید و آگاه شوید که آیا در حال انجام کار محوله می باشد ، و یا این که بیکار است و یا در جای دیگری است .

 

درصورت تمایل،برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  021-88530874تماس حاصل نمایید

تماس با ما

ساری - کیلومتر ۷ جاده فرح آباد - دانشگاه پیام نور - ساختمان مرکز رشد جامع و نوآوری پارک علم و فناوری - طبقه همکف
کدپستی۴۸۱۶۱۱۹۲۴۲


تلفن: 01144432144
موبایل: 09108939947
پشتیبانی: 09108939915 و 01144432143 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction