• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 01144432144
  • جهت پشتیبانی لطفا با شماره 01144432143 تماس بگیرید.

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

ارتباط استفاده از ردیابDNO با کاهش تصادفات

یکی از خبرهای مهم هر روز در رسانه ها خبر تصادفات رانندگی است که بعضا با خسارات جانی نیز همراه هستند . از آنجا که این تصادفات باعث بروز خسارات مالی ، جانی و درگیر شدن تعداد زیادی از افراد خواهد شد بایستی با راهکارهای مختلفی از بروز این مشکلات جلوگیری کرد . راهکارهای مختلفی مانند جریمه ها و توقیف خودرو، ممنوعیت از ادامه رانندگی و برای این منظور در نظر گرفته شده است. یکی از راهکارهایی که بوسیله آن می توان از بروز چنین حادثه هایی جلوگیری کرد استفاده از جی پی اس آنلاین و پایش رفتار رانندگان بوسیله آن می باشد .

استفاده از ردیاب DNO در کنترل و پایش رانندگان اتوبوس با توجه به خاطراتی که برای آنان در تخطی از قوانین در پی خواهد داشت می تواند بسیار پیشگیرانه باشد. رانندگان اتوبوس برای حفظ کسب و کار خود و در همین راستا برای حفظ جان مسافرین مجبور به رعایت قوانین و به خصوص دقت به حدود سرعت می باشند . این مساله تا حدود زیادی باعث کاهش خسارات و تلفات جاده ای گردیده است .

 

ردیاب های ماهواره ای  DNOخودرو های شخصی

 در خودرو های شخصی نیز استفاده از سامانه ردیابیDNO  برای کنترل باعث کاهش تصادفات می گردد. معمولا رانندگان در صورتی که احساس کنند در حال کنترل و پایش شدن هستند رفتار قانونمند تری از خود در رانندگی بروز خواهند داد . البته این مساله تا حد زیادی به ملاحظات اخلاقی داخل خانواده ها بستگی دارد بدین معنا که در صورتی که شخص بداند که رفتار وی در محیط خانوادگی ناپسند قلمداد شده و باعث ایجاد بازخوردهای بعدی خواهد شد به احتمال زیاد سعی می کند رانندگی بهتری داشته باشد .این مساله در رانندگان جوان و در مقابله با واکنش های والدین بسیار به چشم میخورد . استفاده از ردیابهای DNO علاوه بر محدودیت هایی که در رفتار های رانندگی ایجاد خواهد کرد باعث می شود افراد در تردد های خود به نقاط مختلف نیز ملاحظات بیشتری لحاظ کنند .

در نهایت تنها کافی است با توجه به بودجه ی  خود یک ردیاب خودروی DNO شخصی مناسب انتخاب نمایید.از آنجایی که ممکن است از میان انواع مدل های موجود در بازار دچار سردرگمی شوید بهتر است با تیم فروش و پشتیبانی شرکت پیشگام صنعت آرشید یا هر یک از نمایندگان معتبر این شرکت در شهر خود تماس بگیرید.

تلفن شبانه روزی 02188530874در اختیار شماست.

شما می توانید با تماس با این شماره درخواست مشاوره کنید تا پشتیبان های ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را درانتخاب نوع ردیاب مورد نیازتان راهنمایی کنند .

تماس با ما

ساری - کیلومتر ۷ جاده فرح آباد - دانشگاه پیام نور - ساختمان مرکز رشد جامع و نوآوری پارک علم و فناوری - طبقه همکف
کدپستی۴۸۱۶۱۱۹۲۴۲


تلفن: 01144432144
موبایل: 09108939947
پشتیبانی: 09108939915 و 01144432143 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction