• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 01144432144
  • جهت پشتیبانی لطفا با شماره 01144432143 تماس بگیرید.

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

دستگاه ردیاب DNO و استفاده آن در اداره برق و مخابرات


دسترسی آسان تر

در صورتی که این تکنسین ها به دستگاه  ردیاب DNO مجهز گردند. شرکت کارفرما می تواند در ساعات کاری از وضعیت انجام پروژه های آنها و احیاناً دلیل تاخیر آنها در رسیدن به محل پروژه و یا شرکت مطلع گردد.

ارجاع بهینه ماموریت

امروز تکنولوژی های بیسیم مانند تلفن های همراه، اینترنت همراه، ماهواره ها، ماهواره های جی پی اس و بسیار مورد استفاده عموم مردم هستند..

با دسترسی مناسب شرکت به تکنسین ها امکان ارجاع مناسب ماموریت بنا به محل حضور تکنسین فراهم می گردد و عملا مسائلی مانند اتلاف زمان به حداقل ممکن خواهد رسید. در صورت اجرای مناسب این سیستم امکان ارایه ماموریت ها به صورت دورکاری و عدم نیاز به حضور در محل شرکت فراهم شده و عملا باعث کاهش هزینه های ثابت سازمان خواهد شد.

امکان پاسخگویی مناسب به مشتری

در صورت ارجاع یک ماموریت به یک تکنسین و تاخیر وی در رسیدن به محل مورد نظر، با اطلاع از مکان تکنسین امکان پاسخگویی مناسب و اطلاع رسانی کافی به مشتری در مورد زمان رسیدن تکنسین و محل او باعث رضایت و آرامش خاطر مشتریان خواهد بود.

 

امکان پشتیبانی تکنسین

در برخی از ماموریت ها نیاز به ابزارهایی در حین ماموریت مشخص میشود، در صورتیکه ماموریت محوله بسیار ضروری باشد سازمان ترجیح می‌دهد ابزار و وسایل مورد نیاز را در حداقل زمان ممکن به تکنسین برساند . با داشتن یک دستگاه ردیاب DNOمیتوان تکنسین مورد نظر را مورد ردیابی قرار داده و در سریعترین زمان ممکن ابزار و وسایل مورد نیاز را به او رسانید.

امنیت بیشتر خودرو های سازمان امروز تکنولوژی های بیسیم مانند تلفن های همراه، اینترنت همراه، ماهواره ها، ماهواره های جی پی اس و بسیار مورد استفاده عموم مردم هستند..

در صورتی که شخص از وسیله های نقلیه سازمان اعم از موتورسیکلت و یا خودرو استفاده می کند، امکان سرقت نیز یکی از ریسک هایی است که سازمان و تکنسین را تهدید می نماید. با مجهز کردن خودرو های سازمان به یک دستگاه ردیاب خودرو DNOعلاوه بر دستیابی به موارد بالا، می توان امنیت خودرو را نیز به وسیله ردیابی افزایش داد. در این شرایط در صورت سرقت خودرو امکان ردیابی و دسترسی مجدد به خودرو فراهم می گردد.

تماس با ما

ساری - کیلومتر ۷ جاده فرح آباد - دانشگاه پیام نور - ساختمان مرکز رشد جامع و نوآوری پارک علم و فناوری - طبقه همکف
کدپستی۴۸۱۶۱۱۹۲۴۲


تلفن: 01144432144
موبایل: 09108939947
پشتیبانی: 09108939915 و 01144432143 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction