• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 01144432144
  • جهت پشتیبانی لطفا با شماره 01144432143 تماس بگیرید.

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

ردیاب DNO چیست ؟

ردیاب های DNO وسیله ای هستند که با استفاده از گیرنده GPS موقعیت مکانی را مشخص میکنند. ممکن است گیرنده جی پی اس در گوشی موبایل را دیده باشید که موقعیت مکانی شما را بر روی نقشه نشان می دهد. دستگاه ردیاب DNOهم شبیه همین می باشد با این تفاوت که دیگر یک گوشی موبایل نیست و هزینه اش هم کمتر است.

کاربرد ردیاب DNO چیست؟

با توجه به توضیحی که در مورد ردیاب DNO  برای شما نوشتم کاربرد ردیاب مشخص می شود این دستگاه برای تعیین موقعیت افراد یا ماشین یا موتور یا حیوانات استفاده میشود. دستگاه موقعیت مکانی را تشخیص میدهد و آنرا در حافظه خود ذخیره میکند یا از طریق پیامک به یک موبایل ارسال میکند یا از طریق اینترنت به یک سامانه ردیابی ارسال میکند.

فرض کنید شما صاحب یک شرکت حمل و نقل هستید و می خواهید ببینید ماشین های شرکت کجا هستند بر روی هر ماشین یک دستگاه ردیاب DNO  نصب میکنید. و این دستگاه ها موقعیت ماشین ها را لحظه به لحظه به سامانه شما ارسال میکنند و شما در سامانه که یک نقشه دارد میتوانید موقعیت لحظه ای ماشین ها را ببینید . سرعت حرکت آنها را ببینید و …!

یا مثلا شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که تعدادی کارت پخش کن یا افرادی برای تبلیغات زبانی در سطح شهر دارید میتوانید به هر کدام یک دستگاه ردیابDNO  بدهید و در سیستم ببینید در هر لحظه کجای شهر هستند یا چه مسیری را طی کرده اند و آنها را بهتر ساماندهی کنید .

یا فرض کنید بر روی کوچ حیوانات میخواهید مطالعه کنید میتوانید یک درستگاه ردیاب DNOبه حیوانات مورد نظرتان وصل کنید و مسیری را که آنها در طول سال طی میکنند پیگیری کنید.

کاربرد ردیاب ها خیلی زیاد است برای افراد دارای اختلال فکر که احتمال گم شدن برایشان هست یا افرادی که احتمال دارد دزدیده شوند یا حیوانات و ….

حتی برخی ردیاب های DNO که برای خودرو استفاده میشوند میتوانند کارهایی بیشتر از موقعیت یابی برای شما انجام بدهند . مثلا ماشین را خاموش کنند. یا اگر سرعت ماشین از یک حدی بیشتر شد به شما پیغام بدهند یا یک محدود برایشان تعریف کنید و چنانچه خودرو از آن محدوده خارج شد به شما هشدار بدهد و …!

تماس با ما

ساری - کیلومتر ۷ جاده فرح آباد - دانشگاه پیام نور - ساختمان مرکز رشد جامع و نوآوری پارک علم و فناوری - طبقه همکف
کدپستی۴۸۱۶۱۱۹۲۴۲


تلفن: 01144432144
موبایل: 09108939947
پشتیبانی: 09108939915 و 01144432143 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction