• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 01144432144
  • جهت پشتیبانی لطفا با شماره 01144432143 تماس بگیرید.

نگاهی کوتاه به ردیاب, ردیاب خودرو

در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS و اینترنت پر سرعت 3G به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

برخی از مشتریان ما

ردیاب DNO حیوانات

 

 

تفاوتی ندارد که شما چه حیوانی دارید ، همیشه احتمال گم شدن، فرار کردن و یا سرقت آن ها وجود دارد ، و بسیارنادر است که حیوانات در صورت گم شدن، بتوانند مجدد نزد صاحب  خود برگردند .

در عصر حاضر حیوانات هم جزیی از خانواده ها شده اند  وبه خاطر وابستگی زیادی که نسبت به این حیوانات بوجود می آید ،  هرخانواده ای حیوان خود را گم کند، قطعا ناراحت خواهد شد .ردیاب های DNO این قابلیت را دارند که محل حیوان شما را پیش از آن که اتفاقی برایش رخ دهد ، شناسایی نماید.

اگر حیوان دوست داشتنیتان اغلب از پیش شما فرار می کند  و شما می خواهید پیش از رخ دادن اتفاقی ،به سرعت پیدایش کنید، پس بهتر است حتما از یک ردیاب DNOاستفاده نمایید .

ردیاب DNOاین امکان را به وجود می آورند که همیشه از موقعیت مکانی حیوان خود اطلاع داشته باشید تا بتوانید آرامش ذهنی داشته باشید.

شما با استفاده از این ردیاب ها می توانید با آسودگی حیوان خودرا به هر کجا مد نظرتان هست ببرید، و اجازه پرسه زدن را به او بدهید.

فقط می بایست  ردیاب DNO را به آن متصل کنید و با موبایل خود موقعیتش را کنترل نمایید

افرادی که به نگهداری و پرورش حیوانات اهلی مانندگاو،شتر و ..... که با ارزش هستند می پردازند ، به سهولت با استفاده از ردیاب DNO می توانند از خسارت های مالی جبران ناپذیری پیشگیری نمایند . 


درصورت تمایل،برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  021-88530874تماس حاصل نمایید

تماس با ما

ساری - کیلومتر ۷ جاده فرح آباد - دانشگاه پیام نور - ساختمان مرکز رشد جامع و نوآوری پارک علم و فناوری - طبقه همکف
کدپستی۴۸۱۶۱۱۹۲۴۲


تلفن: 01144432144
موبایل: 09108939947
پشتیبانی: 09108939915 و 01144432143 
تلگرام : DNOsupport@

دانلود اپلیکشن

androidapp 

iosapp

سامانه ردیابی آنلاین

samanahdno

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction